AGENT KUPUJÚCEHO

Novinka na Slovenskom realitnom trhu.

Agent kupujúceho je realitný maklér kupujúceho, presnejšie  označenie je realitný agent kupujúceho, ktorý zmluvne zastupuje kupujúceho, pričom je aj platený kupujúcim. Vo svete je to veľmi rozšírená realitná služba u nás na Slovensku je rozšírená minimálne,  v USA  v takmer každom realitnom obchode má každý predávajúci svojho makléra a každý kupujúci  svojho realitného agenta.  Jeho nespornou výhodou je, že na základe svojich právnych, ekonomických, organizačných ako aj praktických  a technických skúseností  a vedomostí dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky svojmu klientovi či už je to vyjednaním lepšej ceny pri uzatváraní realitného obchodu, napr. dokáže poukázať na nedostatky nehnuteľností, taktiež jeho úlohou je ochrániť kupujúceho pred nekalými praktikami na realitnom trhu ako sú nekalé praktiky ohľadom záloh, simulovaných právnych úkonov, neplatných právnych úkonov, nevýhodných zmlúv. V prípade ak zastupuje klienta od začiatku realitného obchodu, kde jeho úlohou je nájsť kupujúcemu nehnuteľnosť presne na mieru a presne podľa jeho požiadaviek a predstáv, tak dokáže ušetriť popri niekoľkých tisíckach eur svojmu klientovi aj rádovo niekoľko mesiacov, ktoré by kupujúci strávil hľadaním vhodnej nehnuteľnosti a to ani nespomíname zbytočné obhliadky nereálnych nehnuteľností keď fotodokumentácia inzerátu sa nezhoduje s realitou.


Na Slovensku veľmi málo využívaná realitná služba, my sme venovali 20 rokov výkupu nehnuteľností a s touto službou máme obrovské skúsensti, nakoľko ak sme od niekoho vykúpili nehnuteľnosť, vždy sme hľadali pre našich klientov vhodnú nehnuteľnosť na nové bývanie. Ak máte záujem o službu realitný agent kupujúceho, chcete ušetriť   či už na financiách alebo na čase tak nás neváhajte kontaktovať.


Ak máte záujem o službu realitný agent kupujúceho a rozhodnete sa pre nás, TAK VÁM MY TÚTO SLUŽBU REALITNÉHO AGENTA KUPUJÚCEHO PONÚKAME ZA 799,00 EUR a to bez ohľadu na cenu kupovanej nehnuteľnosti. V prípade ak sa stanete sledovateľom našej facebookovej stránky a zazdielate ju svojim priateľom a zároveň sa stanete aj členom našej facebookovej inzertnej skupiny, tak vám poskytneme  dodatočný bonus  vo výške -50,00 EUR a zaplatíte  len 749,00 EUR. V cene  je zhrnuté všetko  čo s tým súvisí, predovšetkým však:
 • hľadanie na  najnavštevovanejších realitných portáloch
 • hľadanie na sociálnych sieťach
 • selekcia nehnuteľností podľa podmienok kupujúceho
 • obhliadky vytypovaných nehnuteľností • obhliadky schválených nehnuteľností s klientom


 • overenie predávajúceho
 • právna analýza nehnuteľnosti
 • technická analýza nehnuteľnosti
 • rokovanie a vyjadnanie  najlepšej ceny
 • právna analýza zmluvnej dokumentácie predávajúceho
 • asistencia pri katastrálnom konaní
 • asistencia pri prevzatí nehnuteľnosti
Nebáví vás sledovanie  realitnej inzercie, unavujú vás prehliadky nehnuteľností, ktoré v skutočnosti vôbec nezodpovedajú tomu ako ich prezentovali? Kupujete byt cez realitnú kanceláriu a máte pocit, že háji len zaujmi predávajúceho a svoje? Ak chcete kúpiť nehnuteľnosť a potrebuje stabilného  silného partnera, ktorý vám vyjedná najlepšiu cenu, ako hypotekárny špecialista  vybavý najvýhodnejšiu hypotéku a  svojimi právnymi, ekonomickými, organizačnými skusenosťami a vedomosťami vás bezpečne ochráni a prevedie  cez celé katastrálne konanie, tak nás neváhajte kontaktovať. Zavolajte, napíšte mail a dohodnite si u nás stretnutie.