PREČO PREDAŤ CEZ NÁS

LEBO VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁME ZA 749,00 EUR až 799,00 EUR

ako to dokážeme? a prečo to takto robíme?


Viac ako 20 rokov sme sa venovali  výkupu nehnuteľností v hotovosti, pričom sme riešili obrovské množstvo problémových nehnuteľností - exekučné konania, dražobné konania, nesplácané úvery, rozvody, dedičstvá, úmrtia, nevysporiadané nehnuteľnosti,...... Realitnej činnosti sme sa venovali len okrajovo a to  predovšetkým sme túto službu  poskytovali našim klientom, od ktorých sme odkúpili nehnuteľnosť a hľadali sme im nové bývanie. Musíme však uviesť, že týchto realitných obchodov bolo  niekoľko tisíc, čo je viac ako  v hociktorej realitnej kancelárii. Prvú nehnuteľnosť sme predali pred viac ako 20 rokmi a to cez obyčajný riadkový inzerát bez akejkoľvek fotografie a to v čase  keď internet na Slovensku bol v plienkach, o nejakých sociálnych sieťach, digitálnych  fotoaparátoch, resp. inteligentných telefónoch sme ani nesnívali a predalo sa.


Postupom času popri našich vedomostiach sme za túto dlhú dobu nadobudli obrovské množstvo praktických skúseností a vytvorili  si efektívny systém predaja našich vlastných  nehnuteľností a to za účelom minimalizovania nákladov pri predaji, kde sme zoptimalizovali  administratívne, právne, ekonomické a predovšetkým však organizačné  stránky predaja  a pri predaji sme sa  dostali  na  nákladovú úroveň okol 450,00EUR až 500,00EUR za predaj jednej nehnuteľnosti. Zastávame názor, že v dnešnej online dobe, keď v podstate všetko vybavíte od stola (stačí jeden telefonát, mail,...), v čase počítačov, tabletov, inteligentných  telefónov, keď na všetko existuje software, aplikácia, všetko je zautomatizované, tak pýtať od niekoho odmenu či províziu za predaj bezproblémovej nehnuteľnosti vo výške 4% až 5%, v extrémnych prípadoch aj viac je realitná úžera. Nečudujeme sa, že  veľa predávajúcich sa snaží predať svoju nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie, nakoľko ak sa na to pozrieme z druhej strany ani nám by sa nepáčilo ak by od nás  pri bezproblémovej nehnuteľnosti v hodnote napr. 90000,00 EUR chcela realitná kancelária  4500,00 EUR odmenu či províziu v podstate za nič (iná vec je keď je nehnuteľnosť v dražbe v prospech banky, viazne na nej 10 exekúcii a dlh na nájomnom). Zastávame názor, že katastrálne konanie je v drvivej väčšine nesporové konanie, len niektoré realitné kancelárie  to podávajú ako misiu na mesiac - predávate raz v živote, bez videoprezentácie to nepredáte,.......... a preto týchto predávajúcich, ktorý chcú ušetriť  chápeme a chceme im ponúknuť naše služby, ktoré si myslíme, že poskytujeme na najvyššej možnej úrovni a to za najnižšiu možnú cenu, ale s minimálnym ziskom, nakoľko musíme udržať chod našej kancelárie, vozový park, hardwarové a softwarové vybavenie,.....


Ak sa rozhodnete predať nehnuteľnosť cez nás, TAK VÁM JU MY PREDÁME ZA 799,00 EUR a to bez ohľadu na cenu predávanej nehnuteľnosti,  v prípade ak sa stanete sledovateľom našej facebookovej stránky a zazdielate ju svojim priateľom a zároveň sa stanete aj členom našej facebookovej inzertnej skupiny, tak vám poskytneme  dodatočný bonus  vo výške -50,00 EUR a zaplatíte  len 749,00 EUR., pričom v tejto cene  je zhrnuté všetko  čo s bežným predajom súvisí, predovšetkým však:


fotodokumentácia nehnuteľnosti


prezentácia na  najnavštevovanejších realitných portáloch


prezentácia na  firemných webových portáloch


prezentácia na firemných reklamných výveskách


prezentácia na sociálnych sieťach


selekcia a overenie kupujúcich


obhliadky nehnuteľností s overenými kupujúcimi


prípadná  zmluva o budúcej kúpnej zmluve


zmluvná dokumentácia pre katastrálne konanie


profesionálny realitný servis


overenie podpisov


kolky na nezrýchlené katastrálne konanie


preberací protokol


prepis energií


Zverte predaj vašej nehnuteľnosti profesionálom a čas, ktorý  by ste strávili s predajom (opakované ručné zadávanie inzerátov, obhliadky s nereálnymi kupujúcimi, obehávanie bánk pri kúpe na hypotéku,... ) strávte so svojou rodinou.  Nebudeme vás zdierať  na obrovskej odmene, či provízii, ale ušetríme čas a peniaze, ktoré využijete ako bude chcieť. Za ušetrené peniaze vám ponúkneme nejaké naše doplnkové služby - upratovanie, sťahovanie,  záhradnícke služby, dokončovacie stavebné práce,.......


Myslíme si, že nehnuteľnosti  sa nedajú predávať online bez osobného kontaktu, resp. neuznávame kaviarňové realitky kde všetkci vedia čo chcete riešiť.  Radi vás prijmeme v našej kancelárii, samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo či už právne, ekonomické, organizačné, v prípade  akýchkoľvek otázok nás kontaktuje  a dohodnite si stretnutie.